| AndreiAnd1 a întrebat:

Imi puteti spune daca acest set contine si haltera sau contine doar ganterele? https://www.emag.ro/......DFC9RKBBM/
si in caz daca dau comanda si când vine curieru, pachetu nu contine ce scrie pe site il pot returna sa il dau inapoi?

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Numarul de gantere intr-un set este de 3 piese care includ:
Bare : 1 buc bara dreapta dia 30 mm lungime 150 cm, 2 buc lungime 35 cm dia 30mm;
Discuri PVC: 4 buc x 1, 25 kg, 6 buc x 2, 5 kg, 4 buc x 5kg;
Greutatea totala a unui set de 50 kg.

Scrie in descriere. Da, poti sa le returnezi in termen de 14 zile. Sau 30, depinde de magazin.