| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, mi-am facut abonament pentru 3 luni de zile nelimitat la sala. In prima zi am alergat doar pe banda mai mult si mai putin la bicicleta si la brațe. Ce imi recomandati sa fac la sală ca nu prea stiu... M-am inscris pentru ca doresc o schimbare. Orice sfat ma va ajuta. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu instructorul de acolo el iti va da tot ce ai nevoie acolo sa faci.

| Tukann a răspuns:

La orice sala exista un trainer sau personal trainer care te ajuta in privinta exercitiilor, al programului, al dietei si al corectitudinii exercitiilor. Bafta la miscare