| Pandele_Cristian_1997 a întrebat:

Buna seara TPU.
Am 16 ani si 1.74 si am facut sala timp de 6 luni.
Intrebarea este daca o sa ma apuc de basket, inot si sa fac tractiuni sau orice sport ca sa ma fac mai inalt mai ma dezvlot in inaltime? Adica dupa ce am tras de fiare s-a incheiat definitiv procesul de crestere sau mai sunt sanse sa cresc in inaltime?

Răspuns Câştigător
| SonicTheHedgehog a răspuns:

Daca faci bascket si innoti te faci inalt, dar daca tragi de fiare nu.

| Pandele_Cristian_1997 explică (pentru SonicTheHedgehog):

Nai inteles intrebarea... Intrebarea mea a fost daca am facut timp de 6 luni sala am auzit ca procesul de crestere in inltime se incheie. Dar eu nu cred, deci daca am facut sala mai e posibil sa cresc in inaltime sau nu?

| Cosmin86 a răspuns (pentru SonicTheHedgehog):

Sala nu are NICIO TRERABA cu cresterea in inaltime, sa va intre in cap asta bine.

p.s. : la sala nu faci tractiuni? ar fi cazul sa fi facut deja

3 răspunsuri:
| Barbu_Eugen_1995 a răspuns:

Ghidul de fitness 'SkyBreakerBody' se poate descarca gratuit si te v-a ajuta sa ai corpul la care ai visat mereu alaturi de un stil de viata sanatos.
http://www.teamskybreaker.com/