| alooooooooooo1111 a întrebat:

Buna seara TPU.

As vrea sa ma apuc sa fac masa musculara, dar nu imi permit sa merg la o sala...asa ca as dori sa imi aratati cateva videoclipuri pe youtube cu diferite exerciti care sa-mi puna bicepsul tricpesul pieptul si abdomenul in miscare happy

eu m-am gandit la un bidon de 5 litri plin cu nisip dar nu stiu ce exerciti sa fac cu el

bineinteles mancarea este cea mai importanta de aceea m-am decis sa mananc regulat in fiecare zi

Doresc daca se poate sa-mi faceti un mic program cu diferite exerciti

DAU FUNDA!

Multumesc happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa lucrezi numai cu greutatea propriului corp. Cauta pe internet: calisthenics for beginners. Acolo vei gasi tot ce ai nevoie.