| Xenoverse a întrebat:

Buna seara TPU! Care stie o aplicatie pe telefon cu cantar care sa arate cate kilograme am?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cumperi un cantar, mare chestie. Te apuci sa te urci pe telefon sa te cantaresti? rolling on the floor

| Yurisa a răspuns:

Crezi ca telefonul funtioneaza pe magie?

| Xenoverse explică (pentru Yurisa):

Se scrie functioneaza nu funtioneaza, invata sa scrii analfabeto.

| Yurisa a răspuns (pentru Xenoverse):

Eu nu te-am corectat cand ai scris "care stie" in loc de "cine stie". Daca e sa o luam asa, eu am o greseala de tastare, tu probabil nu ai fost la scoala.

| FaraNume1245 a răspuns:

Eu nu știu.

| Ssssmokin a răspuns:

Nu exista asa ceva. Trebuie sa cumperi un cantar pentru asta big grin

| alexandru5678 a răspuns:

Iti recomand : https://www.emag.ro/......D77C49BBM/ Doar 25 lei.
Ps: nu poti sa vezi cate kg ai cu telefonul. Cel putin nu in anul 2018.

| Chitaristul26 a răspuns:

Adica... sa pui telefonul jos, sa te urci pe el si sa iti arate cate kilograme ai? Nu o sa gasesti asa ceva. Du-te la un magazin si cumpara un cantar. Easy.

| Iulianna0211 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Si chiar daca par sa existe, sunt niste tampenii.