| kakeru a întrebat:

Buna Seara TPU. Vreau sa imi cumpar o cutie de Total mass 4200 (3k) as vrea sa stiu cate serviri are o cutie de 3kg..PS: cu aproximatie. Multumesc (FUNDA)

2 răspunsuri:
| FitMonkey a răspuns:

Pentru rezultate maxime, se recomanda utilizarea de 3 ori pe zi a 2 masuri ( cca 75 g) dizolvate in 250 ml lapte degresat sau apa, astfel:
- in zilele de antrenament: 1 portie intre mesele principale, 1 portie imediat dupa antrenament si 1 portie seara la culcare.
- in zilele in care nu faceti antrenament: 1 portie dimineata, 1 portie intre mesele principale, 1 portie seara la culcare.

| FitMonkey a răspuns:

Nu faci mare lucru cu acest produs. bft