| chann a întrebat:

Buna si la multi ani!laughing ce parere aveti de meniul asta pentru o zi de dieta? mic dejun: 3 bucati mici de muschi de pui pe grill. pranz: shake din jumatate de para, jumate de mango si un kiwi. cina: salata (rosii, salata verde si ulei de porumb) si plus 2 l de apa si fitness, cardio. cam cat as slabi intr o luna? fundita pup:*

Răspuns Câştigător
| kitykity a răspuns:

Ai slabi cam 3kg- 7kg, este un meniu bun, dar sper ca nu mananci prea multa carne.Acesta este un meniu sanatos, dar nu lipsesc lactatele si cerealele?

3 răspunsuri:
| chann explică (pentru kitykity):

Carne nu mananc prea multa, nu mananc zilnic iar cand mananc mananc piept, muschi de pui sau peste pe grill. In legatura cu lactatele, consum, la micul dejun in general si cereale imi mai amestec cu shake-u. Fundita

| kitykity a răspuns (pentru chann):

Multumesc

| Cosmin86 a răspuns:

La pranz mananci un shake de fructe? De unde ai luat prostia asta de dieta?