| pcsisoft a întrebat:

stie cineva sa-mi spuna cum sa joc la pariuri sportive? pun aproape zi de zi si nu castig, spuneti-mi va rog cum sa joc

Răspuns Câştigător
| geronimo11 a răspuns:

Daca esti la inceput cauta pe Facebook pagini cu tipsteri, adica oameni care iti fac recomandari zilnice cu pariuri cu sansa mare de castig. Cei mai buni din cate stiu eu sunt : Claudiu Hood, Doru Craciun, Gabriel-Danut Alexe, Cadar Marius. Ii cauti pe Facebook exact asa si le dai follow. Spor!

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

De cat timp joci? La ce agentie joci? Cate meciuri pui, de obicei, pe bilet? Ce mize? Preferi sa joci din toate sporturile sau te limitezi doar la fotbal? Ce tip de bilete pui, la sansa sau simple? Joci si cote mici sau doar peste 1.25 / 1.30? Raspunde-mi la intrebarile astea si voi vedea daca pot sa te ajut cu cateva sfaturi.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexiaSandra2003 a răspuns:

Exista pe google oameni care fac siteuri speciale de pariuri in care ei isi fac propriul bilet...te poti inspira de acolo taicameu a castigat mult ca se lua dupa aia laughing)

| untu a răspuns (pentru AlexiaSandra2003):

A castigat tatal tau banii murdari si nemunciti!

| untu a răspuns (pentru AlexiaSandra2003):

Nu mai paria este cel mai bine pentru tine! E o,, boala'' care da depedenta! Mai bine iti cauti de lucru si incepi sa muncesti si iti castigi salariul cu propria sudoare! Asta inseamna banii munciti!

| AlexiaSandra2003 a răspuns (pentru untu):

1. am 13 ani 2.nici mie nu imi plac pariurile 3. taicameu munceste si nu e dependent de pariuri joaca o data la 3 saptamani 4. ce iti pasa tie ce raspund eu?