| Wolfesss a întrebat:

Stie cineva unde pot face box/kickboxing/mma in Brasov daca sunt fata?
Prefer sa merg undeva unde stiu ca o sa mai fie si alte fete. Mersi!

1 răspuns:
| IonutCG90 a răspuns:

Buna. Uite aici:

1.Club Sportiv Fighting-Street Ghimbav
Stiluri:Ashihara Karate, BJJ
Adresa:Str. Unirii Nr.457 Ghimbav
Orar:
Tel:0765-255657 Sensei Popa Lucian
0761-135633 Sensei Minodoa Popa
E-mail:lucian_popa17@yahoo.com lucipopa81@gmail.com

2. Clubul Sportiv TSU SHIN GEN
Stil: MMA-Tsu Shin Gen (Japanese Allround Fighting)
Sala de sport a Scolii Prems
Program de pregatire: Miercuri 19-20, Sambata 15-17
Tel:0726787713 Shihan Carloganu Mircea (5dan)
Email: tsushingen@yahoo.com
Web: www.tsushingen.ro

3. Kendo Club Sankon
Stiluri: Kendo
Adresa: Str. Jepilor, nr.16, Brasov (in cadrul gradinitei Martinica)
Program: Luni, Miercuri si Vineri 19:00-21:00
Telefon: 0722-692.662 - Radu Vranceanu
Web site: www.kendo-brasov.ro
Mail: contact@kendo-brasov.ro

4. WMTI ACADEMY MUAY THAI ( wolrd muay thai indipendent ) Club One Heart Brasov
Stil: Muay Thai
Antrenamentele se desfasoara in incinta Bazei Sportive a Politiei Dinamo Brasov, de pe strada Nicopole 34 ( exact visavi de spital de copii ) in Brasov
Program:luni-vineri 20:00
Sala este amanejata cu tatami, ring si saci.
Antrenor: Montaguti Gianfranco cu insigne de Arjan 4 monkol, insigna primita din partea World Muay Thai Indipendent, World Muaythai Federation si Federazione Italiana Muay Thai ( recunoscuta de World Muay Thai Council si International Federation Muaythai Amateur ).
Telefon: Gianfranco Montaguti 0756-690.474
Vlad 0766-623.182
Email: gianfranco. montaguti@gmail.com

Contacteaza-i si intreaba daca doresti. Succes iti urez!