| unltd a întrebat:

stie sa imi spuna si mie cineva daca va rog unde pot vedea meciurile de la Euro2012 care nu sunt date la TVR1, in afara de Dolce? Exista ceva program la straini care sa transmita toata meciurile?

3 răspunsuri:
| mitsufball a răspuns:

Cauti pe google de ex : " polonia-Germania live" urmezi rezultatele si probabil unele instructiuni dar cred ca iti va fi usor sa te descurci

| Marius2020 a răspuns:

Exista un program sopcast cu care poti vedea mai multe programe tv.Il gasesti aici:http://sopcast.en.softonic.com/

| unltd explică:

Am uitat sa mentionez ca nu as vrea sa le vad pe internet, in primul rand nu este o calitate prea buna si mai si sacadeaza...