| HardcoreCountry a întrebat:

Stiti ca vin cei de la WWE in Romania...Credeti ca aparitia va fi televizata? Eu asa sper ca bilete nu'mi prea permit.
Fundă!

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Buna Anca!

Eu am auzit ca ProTV va transmite live evenimentul...

Nu se stie sigur... Dar ziua urmatoare va fi televizata la Sport.ro.

O zi buna! Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| tomyk a răspuns:

Am auzit ca vor fi secvente dar nu va fi tot full.Cel mai ieftin bilet este 120 lei si cel mai scump vreo 450. sper ca te/am ajutatwinking

| ionutz4u92 a răspuns:

Probabil ca va fi televizata in format PPV (pay per view). Daca nu asteapta o zi dupa show si vei gasi pe internet destule locuri de unde vei putea descarca inregistrarea.