| Maramara50 a întrebat:

Stiti niste exercitii bune pentru marirea fundului? Poate ati facut/faceti; daca se poate sa lasati un link(sau orice altceva care ma poate ajuta)
Apropo,chiar daca sunt mai slabuta si am un fund mic, se pot vedea rezultate eficiente.Multumesc!

8 răspunsuri:
| hgcl a răspuns:

Fandari si genoflexiuni facute acasa, cu timpul poti sa mai adaugi greutati aditionale.

| Maramara50 explică (pentru hgcl):

Cam cate ar trebui facute?

| Ghearfaș_Adrian_1988 a răspuns:

Mergi la sala si fa genuflexiuni cu greutăți si presa pentru picioare. Îți garantez ca vei avea rezultate

| Maramara50 explică (pentru Ghearfaș_Adrian_1988):

Dar problema e ca nu am timp de sala, asa acasa ma puteam rezuma la aproximativ 30 de minute pentru exerciții.

| Maramara50 explică (pentru Maramara50):

Cam cate ar trebui sa fac?

| hgcl a răspuns (pentru Maramara50):

8 serii de fandari x 12-18 repetari pe un picior si 8 serii de genoflexiuni x 12-18 repetar. Poti sa mai faci dupa asta niste abdomene. Nu ar strica un alergat si o plimbare cu bicicleta. Bafta!

| Maramara50 explică (pentru hgcl):

Mulțumesc frumos! Dar dupa cat timp pot vedea rezultatele? Le fac in fiecare zi?

| hgcl a răspuns (pentru Maramara50):

Poti sa le faci zilnic, si treptat sa maresti intensitatea. In legatura cu timpul, depinde de tine, la ce renunti din alimentatie. Dar daca faci bine si cu cap, rezultatul o sa apara.