| joke3rulsmrcher a întrebat:

Sunt baiat si am 13 ani! Problema e in felul urmator, vreau sa fac abdomen(patratele) acasa! Ma puteti ajuta cu niste exercitii sau nu stiu! DAU FUNDA?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai gramada pe Youtube

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi pe youtub ca sunt o multime de exercitii si explicatii.

| Systemup a răspuns:

Asta este o intrebare putin grea.Singura posibilitate pentru tine este sa slabesti mult. Daca procentul de grasime in organismul va fi foarte scazut vei avea "patratele". Execritiile nu te vor ajuta, mai mult sau mai putin acum.Corpul tau este prea mic ca sa poata sa creasca muschii in volum, plus la asta iti trebuie un regim de alimentare deosebit.Cum am mai zic, cauta o metoda de a slabi cat de mult posibil, in limitile ratiunii, clar lucru, si atunci muschii abdomenului se vor vedea perfect.Noroc.