| fuzzyon a întrebat:

sunt din piatra neamt si vreau sa ma apuc de mma, exista vreo sala sau ceva unde sa pot incepe?

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Academia de Arte Martiale Mizuno Piatra Neamt
Stiluri: Aikido, Taichichuan Scolile Wudang si Yang, Jujitsu
Scolile Academiei - GRADINITA DE AIKIDO, SCOALA DE AIKIDO, SCOALA DE SABIE, SCOALA DE TAICHICHUAN SI QIGONG, SCOALA DE JUJITSU
Preşedinte: Daniel Nicolae ENE
Telefon: 0723-511-333: 0761-996.886
Mail: danene67@gmail.com
Web.site: www.mizuno.ro

Ashihara Karate
Stil: Ashihara
Sc. Elena Cuza Nr.4(Precista), Piatra Neamt
Program de pregatire: Luni, Miercuri, Vineri 19.00-21.00
Telefon GEORGE IACOBOAIA 0745-836.965
Web http://www.ashiharakarate.go.ro/

Clubul Sportiv MUSASHI Ju Jutsu
Stiluri: Ju Jutsu, Aikiju Jutsu, Art of Hakuda, Self Defence, Arme Traditionale, Autoaparare pentru femei
Sala de sport a Scolii Nr 2 (cartier Maratei) - Piatra Neamt
Orar: Luni, Miercuri, Vineri 19.00-20.00 (copii si incepatori); 20.00-21.00 (avansati)
Tel: 0744617949 Sensei Gabriel Mares (2 Dan Ju Jutsu)
Email: maresjujutsu@yahoo.com

Kamakura Dojo
Stil: kyokushin budokai, shido boxing, shido grappling
Scoala Gen. nr. 27, Piatra Neamt
Program de pregatire: luni, miercuri, vineri 16.00 - 17.30, sambata 10.00 - 12.00
Telefon: Andi Neagu 0742684873
Email: andi. shidokan@gmail.com