| NicoNikol21 a întrebat:

Sunt fata. Am 20 de ani. Am 1.62 inaltime. aproximativ 45 kg. ( nu stiu exact) m-am apucat de sport acum o sapt si ceva. Eu dansand inainte vreo 6 ani. Am muschii putin formati. In special ma axez pe picioare si fund. As vrea sa mai iau in greutate putin si din cate am inteles ca si proteine e foarte bun Whey Serious Mass. Credeti ca e bun pentru femei?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Proteinele nu fac masa musculara daca nu bagi sport, baga cardio + culturism + dieta proteine din carne nu aiureli chimicale http://www.livescience.com/......-work.html

| bmxrider23 a răspuns:

Normal ca este, dar nu cred ca vrei sa cresti in masa musculara daca te axezi pe fund si picioare. Eu zic sa te duci la sala ca sa ti le tonifiezi foarte bine