| anonim_4396 a întrebat:

Bună (sunt fată). Mă gândeam să merg la sală pentru a scăpa de burtică și pentru a-mi subția coapsele.
1. Ce exerciții să fac pentru a scăpa de burtică și pentru a-mi subția coapsele? Nu vreau să-mi iau antrenor personal deoarece este mult prea costisitor. laughing
2. Dacă alerg pe bandă, coapsele se subțiază?

Răspuns Câştigător
| bbnnmm a răspuns:

Bună! Dacă mergi la sală, acolo trebuie să fie un antrenor care să îți explice ce exerciții să faci și cum să le faci. El îți va spune când mergi prima dată, iar după când vei merge a doua oară știi deja ce ai de făcut și cum, iar după poți să-l mai întrebi ce să mai faci și cum. Unde merg eu la sală, antrenorul le explică tuturor ce exerciții să facă și le arată cum, și mai are și tot felul de produse. E o fată foarte, foarte grasă și își ia ceva suc pentru energie și ceva picături pe care le pune în apă ca să-i ardă grăsimea sau să o facă să transpire mai mult, (ca să ardă calorii rapid) nu mai știu sigur pentru ce erau. Abonamentul e 80 de lei/lună, iar ședința 10 lei. Oricum, indiferent de sală sau preț, antrenorul de acolo trebuie să-ți explice. Îi spui că vrei să lucrezi la burtică și să-ți arate ce exerciții să faci și cum să le faci.