| Adelina955 a întrebat:

Sunt interesata de antrenamentele la distanta ale antrenoarei Carmen Fit, insa doresc sa stiu un pret mai intai, sa imi dau seama daca pot sa imi asum un astfel de angajamemt financiar pe termen lung. Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Ti-l recomand mai degraba pe Dragos Vultur, platesti 125 lei pe un antrenament pe o luna si e suficient ca dupa le mai combini tu, mai cresti intensitatea etc. Sunt foarte eficiente, am colaborat si eu cu el. Pentru inca 125 lei iti da si meniu personalizat pe o luna, zilnic, 5 mese pe zi