| Maddalin a întrebat:

Am 1, 70 inaltime si 60 kg si as dori mult sa invat sa fac front flip si de asta vreau sa pun cateva intrebari legate despre el:

1. Cele mai mare probleme le am la,, grupa,, cum se face?
2. Unde as putea sa invat sa-l fac perfect la sala sau unde?
3.Care e cel mai bun tutorial in romana sau chiar si strain in care este explicat foarte detaliat cum se face?
4..Acasa unde as putea exersa?

Răspuns Câştigător
| iRaphaHelll a răspuns:

Poti exersa in pat, daca nu ai posibilitatea de a merge la o sala... Asa am inceput si eu... Si acum fac Double Frontflip/Backflip si la perete si de la inaltime mare...Te poto uita si pe YouTube... Cauta asa : " How to FrontFlip" ( funda?)

1 răspuns:
| Maddalin explică (pentru iRaphaHelll):

Grupa cum se face?