| stefan563 a întrebat:

Am 14 ani, 1, 67 m si 46 kg.Credeti ca am strat adipos peste 10 % ( cred ca nu pentru ca sunt slabanog). Daca fac exercitii o sa am six packet?

7 răspunsuri:
| Dumbi a răspuns:

Ce e in neregula cu generatia asta in care m-am nascut? Numai eu observ ca, copii devin din ce mai prosti, si nu isi dau seama ce e important in viata?
Ce rezolvi daca o sa ai patratele? Crezi ca o sa fii mai "smecher"? Crezi ca asa vei agata fete? Iarna nici p|_ nu iti vede patratele, crezi ca fetele au infla-rosu? Eu am 14 ani, am 1.77, 53 de kg, si nu imi arde de "six pack". Cred ca unei fete ii place de mine, si nu se uita la patratele, cred ca ii place asa cum sunt eu.

| stefan563 explică (pentru Dumbi):

Daca vreau patratele inseamna ca sunt prost.Stiu ca nu patratele sunt importante in viata si nu le vreau pentru „smecherie" sau pentru fete. Oricum nici nu ma cunosti si deja iti dai cu parerea despre caracterul meu.

| Dumbi a răspuns (pentru stefan563):

Nu imi dau parerea despre comportamentul tau… Nici nu pot sa fac asta…
Am scris aia ca toti doresc asta doar pentru fete si se cred "smecheri"…

| Seven07 a răspuns:

La 40 de kile normal ca o sa ai six pack (pack, nu packet ), dar asta nu inseamna ca forta ta se mareste si nici nu cred ca ai nevoie de six pack la 14 ani :-)).

| stefan563 explică (pentru Seven07):

Asta e faza ca am muschi dar nu se observa six pack

| Kanajambe69 a răspuns:

La 14 ani eu zic sa te pregatesti pentru examenul de capacitate laughing

| stefan563 explică (pentru Kanajambe69):

Sunt pregatit din nastere rolling on the floor rolling on the floor acum serios am vazut multe persoane de varsta mea cu patratele