| Both_Lucas_1993 a întrebat:

Buna TPU.Am 14 ani si as vrea sa ma duc la sala cu fratele meu mai mare care face sala de 5 ani.Este indicat sa merg si sa fac cardio pe banda sau pe biciclet sa scad putin in greutate?

Răspuns Câştigător
| RobiSW a răspuns:

Iti recomand sa lucrezi cu greutati deoarece asa arzi mult mai multe calorii decat alergand pe banda, ramai rabdator si concentreaza-te la antrenamente, nu lua in serios comentariile negative ale celorlalti. Iti recomand sa lasi dulciurile, scuruile si mancarea care contine multa grasime.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei trimitere de la medicul de familie sau ce? Du-te si fa tot ce crezi ca iti va fi bine. Nu-ti interzice nimeni.

Răspuns utilizator avertizat
| Boboc_Alexa_1997 a răspuns:

Daca vrei iti dau si ta care mi-am facut-o singura si sa stii ca merge am slabit 2 kg intr-o saptamana. Peste orice fel si cu salata sau in salata cu castraveti roșii