| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! Am 14 ani si vreau sa cresc in masa musculară. As vrea sa îmi faceți un program de luni pana duminica cu alergatul, flotări abdomene, ridicări pe varfuri(pentru Mușchii picioarelor), genoflexiuni si cu ganterele. P.s. V-as ruga ca atunci când îmi faceți programul sa îmi specificați câte serii si câte repetării din fiecare

1 răspuns:
| Mirke a răspuns:

Deocamdata fa baschet si inot ca sa te dezvolti si in inaltime, daca te apuci de masa musculara risti sa ramai la inaltimea asta! asa ca faci o incalzire usoara zilnica, in rest nu te sfatuim la regim cu greutati care sa iti intareasca oasele!