| R3hab1 a întrebat:

Buna TPU..am 15 ani si as dori sa imi definesc muschii.dar cel mai mult pieptul.ce exerciti as putea face pentru a mari acesti muschi ai pieptului?

4 răspunsuri:
| Puiu_Georgian_1990 a răspuns:

Lasa o poza cu tine sa vad cum arati

| SiLaS a răspuns:

Tu ai habar de ce vorbesti aici? Vrei sa fii definit sau sa ai masa musculara, sunt 2 lucruri diferite dar se pare ca tu nu stii.

| R3hab1 explică (pentru SiLaS):

Pai definiti sunt cat de cat dar vreau mai mari

| SiLaS a răspuns (pentru R3hab1):

Pai si atunci de ce nu zici ca vrei masa musculara? Definirea si masa musculara sunt 2 lucruri total diferite, invata sa te exprimi. Daca vrei masa musculara pentru pectorali du-te la sala, sper ca nu iti imaginezi ca iti vor creste muschii pieptului doar din flotari sau "exercitii acasa"