| EmilTraian95 a întrebat:

am 19 ani si tehnica mea la fotbal e praf dar chiar iubesc acest sport si vreau sa progresez cat mai mult ce as putea sa fac sa devin tot mai bun ce pot face ca sa imi imbunatatesc driblingul si controlul mingii mai ales? e prea tarziu sa acum pentru mine? mi ar palcea sa cred ca nu.

Răspuns Câştigător
| alexutza222 a răspuns:

Du-te la un club de fotbal. Daca antrenorul va vedea potentialul tau sgur te va primi in echipa. Daca nu poti incerca in alta parte sau poti sa joci fotbal doar de placere si mai inveti din mers.

3 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Joci fifa. Eu de acolo am învăţat cum să fac foarfeca. Dai X şi apoi D cu spatele la poartă şi ai dat golul. Vezi ce simplu este fotbalul?

| EmilTraian95 explică (pentru ksuper31):

1 urasc sarcasmul cand nu isi are rostul 2 depinde la ce fifa ca de exemplu la 14 combinatile de taste sunt z+d sau c+d.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Uite-te la hagi cum a ajuns mare. ai mingea nai mingea tragi la poarta