| Elenageo2324 a întrebat:

Buna,TPU! Am ai eu o mica intrebare legata de sport. M -am apucat sa fac sport cardio dar si exercitii pentru abdomen. Astazi, eu nu fac prea des sport doar fac treaba prin gospodarie.Cam atat. Cand am facut abdomene m-a durut foarte rau burta. Asa va doare si pe voi? Dau funda raspunsului cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| TheMadKing a răspuns:

Da, te doare abdomenul pentru ca ai facut exercitii, ai febra musculara asa se fac muschii, dupa ceva timp vei face abdomene si nu o sa mai ai acea durere.