| Editzelu a întrebat:

Am auzit ca exista anumite sali de mma, lupte, kickbox in Pitesti gratis si altele particulare (cu abonament lunar sau pe sedinta).
As vrea sa stiu daca chiar exista aceste sali fara plata si in ce zona le pot gasi (nume, adresa, contact), iar la cele particulare as vrea sa stiu cat costa (abonamentul sau sedinta)
Va multumesc! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| FlorinPx a răspuns:

Salut!
Kombat Club Pitesti
Stiluri: MMA si kickboxing
Sala de box a Salii Sporturilor din Pitesti
Program de pregatire: Luni, Miercuri 18.00, Sambata 17.00
Tel: 0743839611 Popovici Andrei
Email: kombatclubpitesti@yahoo.co.uk
___________________________________
Arges

Kombat Club Pitesti
Stiluri: MMA, BJJ si kickboxing
Sala de box a Salii Sporturilor din Pitesti
Program de pregatire: Luni, Miercuri 18.30, Sambata 15.00
Tel: 0743839611 Popovici Andrei; 0742468780 Alex Valentin (BJJ)
Email: kombatclubpitesti@yahoo.co.uk; shogun.alexey@yahoo.ro (BJJ)
FUNDA?