| Konstantin_LA_1991 a întrebat:

am cumparat tri-creatine malate cu 74% creatina si scrie pe cutie ca trebuie sa iau o cupa de 5 grame înainte de sala cu 20 min. Cum ar fi mai bine sa iau? Si in zilele fără sala cum Iau? Am 25 ani 1.69 CM si 64 kg

Răspuns Câştigător
| DovleacTurbat a răspuns:

O iei zilnic la un interval de 24h, asta conteaza. Poti sa o iei cu 20 de min inainte de antrenament asa cum scrie pe eticheta, dar asta e creatina si ea isi face efectul in timp nu in 20 de minute ca nu e prework-out. 5g cand vrei tu zilnic, dar sa ai un interval de 24h intre serviri ai minim 2, 5-3l de apa pe zi.