| Crisstinayy12 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, dau funda. Din semestrul doi eu voi face sport( semestrul unu am fost scutita pentru ca am avut probleme la genunchi), iar eu nu stiu ce pantofi ar trebui sa am. Pot in tenisi? Si care sunt cei mai rapizi pantofi? Nike? Pentru ca vreau sa am si viteza buna si sa pot sari bine. Rapid

6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

N-are nicio importanta.

| Gabriel2424 a răspuns:

Nu conteaza brand-ul adidasilor, poti face sport bine si in adidasi cu 30 de lei, conteaza sa te simti comod in ei, nu esti in filme sf cu personaje care isi pun adidasii cu super puteri si au super viteza, nu iti vor creste adidasii abilitatile la sport, ci doar tu.

| Crisstinayy12 explică (pentru Gabriel2424):

Stiu, dar e ciudat ca intr-o clasa de la noi din scoala toti au la sport Nike si eu cu colega mea ne am holbat, pana si fetele. Iar cele mai rapide fete de la noi din clasa au tot nike.

| Gabriel2424 a răspuns (pentru Crisstinayy12):

Acum e alegerea ta ce vrei sa iei.

| Chitaristul26 a răspuns:

Atata timp cat sunt o pereche cu putina panza ca sa nu transpiri atat de rau, si care sa fie mai flexibili, orice pereche e buna.

| Ely167 a răspuns:

Nike este o alegere potrivită. Totuși asta nu îți va garanta că o să alergi mai rapid sau că o să sari mai bine. Cat de repede alergi depinde de corpul tău. Dacă crezi că nu mai ai nicio problemă te sfătuiesc să alergi cat mai mult în timpul liber.