| Alexandruuu88 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa cresc in inaltime, am 18 ani si 1.69...Nu imi place ca sunt asa micut.Tin sa mentionez ca fac si judo(cred ca din cauza asta nu cresc)Am incercat cu arginina dar nu am reusit mai nimic! Pot sa mai cresc cumva natural? Macar 8 cm..Mai de mult mi-am facut ceva analize ca sa zic asa si mi-a spus medicul ca am probleme de crestere sad

Răspuns Câştigător
| anamaria82726 a răspuns:

Da normal ca se poate, daca vrei poți sa faci basket sau volei toata lumea site ca sporturile astea clar ajuta sa te înalți. Stii ce m ai ajuta? Intinde-te. înțelegi tu...te întinzi. Scrie si tu pe net: ce sa fac ca sa ma inalt. acolo găsesti mult mai multe explicații.succes!

3 răspunsuri:
| Metalheadforever666 a răspuns:

Fa stretching.Este cea mai buna metoda de crestere.Dormi mai mult(cel putin 8 ore pe noapte), evita alcolul, tigarile si mancarea nesanatoasa.

| GeoforceExperience a răspuns:

Cica daca faci sport cresti... Asta e un MIT draga mea https://www.youtube.com/watch?v=KI9kgBSVkGY, daca parinti tai aveau 1, 75 amandoi acum erai 1, 83

| 400B a răspuns:

Nu cred ca mai poti, daca si medicul ti-a spus, asa o fi corpu' tau, mna, ai tai sunt la fel de inalti?