| amelmm a întrebat:

Am niste intrebari pentru voi. De ceva timp as vrea sa imi achizitionez un Longboard sau un Skateboard,dar nu prea am idee care ar fi mai potrivit. Adica, ce diferente exista intre cele doua? Si care placa ar fi mai potrivita pentru o incepatoare?

1 răspuns:
| Cornenco_Ramon_2000 a răspuns:

Pai depinde daca vrei sa iti iei skate sa faci sheme iti recomand un firefly sau hudora le gasesti penet sau in intersport daca vrei sa te dai simpu fara sheme ar fi bun un longboard aici nu stiu ce marca sa iti spun ca nu ma pricep la longboard