| Anonymus99 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare as putea sa-mi maresc sprintul? daca da imi ziceti un program sau niste exerciti am 1 69 si 65 de kg

2 răspunsuri:
| iefsul a răspuns:

Trebuie sa-ti dezvolti viteza de reactie alergare pe 10-15 m nu mai mult.4 repetari a cate 3-4 serii

| emisefd a răspuns:

Am inventat un stil care iti da viteza si nu iti consuma multa energie fuigi sarind cum e mersul strengarului dai dim picioare cum face calul doar ca noi alergam pe 2 picioare nu stiu daca te ajuta dar stilul asta misepara cami da o ramiditate mai mare.