| Florin0708 a întrebat:

am o întrebare, e normal ca la 1.62 cm sa am 50 kilograme? Tin să precizez că am pătratele, oare greutatea sa fie și de la mușchi?

Răspuns Câştigător
| JUNNKiE47 a răspuns:

Dacă nu te antrenezi, acele pătrățele nu sunt ceva deosebit, sunt din cauza nivelului scăzut de grăsime, anume că ești slab, așa că nu ai prea mulți mușchi, ar fi ideal să fii ceva mai greu la înălțimea aceasta.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hai ca esti amuzant!

| Cosmin86 a răspuns:

50 kg? cantaresti cat o gantera de la sala...

| aXy99 a răspuns:

Daca ai patratele, cum naiba sa intrebi daca esti gras?

| RobertMoon a răspuns:

Ai pătrățele că ești slab, orice slăbănog are

| Florin0708 explică:

Faza e că nu știu dacă am 50 kg sau mai mult dar ultima data m-am cântărit acum 1 luna jumatelaughing))