| Macarena56 a întrebat:

Am o intrebare: EU am 12 ani si vreau sa ma duc la sala de 4 ori pe saptamana de intampla ceva? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Albastru45 a răspuns:

Mai joaca fotbal pana la 15-16 ani.

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Doamneeee....la 12 ani vrei sala, acum urmeaza sa vina aia de 10 ani.Bai tu esti copil ala este sport de oameni mari cu scoala terminata nu de pubertari care nici nu le-au dat mustata.

| cristimihailov a răspuns:

Mai bine du-te la scoala de 4 ori pe saptamana. Sau fa-ti lectile de min 4 ori pe saptamana.

Stiu, nu vrei raspunsul asta. As vrea sa iti dau altul, dar nu este.