| anonymous6777 a întrebat:

Buna TPU! Am o întrebare. Vreau să îmi ocup timpul cu ce îmi place și cu lucruri noi. Eu practic volei și mă pasionează medicina/biología dar parca as mai dori sa practic încă un sport.Ma gândeam la fotbal.Problema este că ceva înăuntrul meu mă oprește. Nu îmi prea dau seama daca mie chiar îmi place sau daca vreau sa practic fotbal deoarece majoritatea prietenilor mei o fac sau poate e alta problema. Ajutor, va rog, vreau păreri.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tu ești cumva fată?

| anonymous6777 explică (pentru sierra1):

Da,de ce?

| sierra1 a răspuns (pentru anonymous6777):

De ce nu baschet? (e mai... feminin)

| anonymous6777 explică (pentru sierra1):

Ai o problema cu fetele care fac fotbal?

| sierra1 a răspuns (pentru anonymous6777):

Ai o problemă cu sugestia mea?

| MonsterBiker a răspuns:

Poate te intimidează violența din fotbal, șansa unei accidentări grave. Mai există ciclism, box doar ca antrenament sau dans + respirații = yoga. Tel 0725/422-927.

| anonymous6777 explică (pentru MonsterBiker):

Nunu,îmi place sa împing oamenii și să le fur mingea?