| comyne a întrebat:

Am o prietena cu care ma cert pe tema Real vs Barcelona(Ronaldo vs Messi), iar eu sunt fan Real Madrid. Vreau sa stiu ce replici sau lucruri sa ii zic despre cat de buna e Real sau Ronaldo

Răspuns Câştigător
| Florin9Florin9 a răspuns:

Un lucru ar fi numărul de trofee UCL (Real Madrid are 12, Barcelona are 5), îi poți spune :ști cum calculezi numărul trofeelor UCL ale Realului?, aplici formula : numărul trofeelor UCL ale Realului =2n+2 (unde n este constant, reprezentând numărul de trofee UCL ale Barcelonei) big grin

1 răspuns:
| Drimmero a răspuns:

Duelul bandelor hoate, 2 echipe de hoti!
Sa-i spui ca la anul e posibil sa castige Barcelona campionatul, sau tot Perez o sa fie la butoane si vor lua tot ei