| andreeadonica a întrebat:

Am si eu o intrebare... Daca beau in fiecare zi pe stomacul gol cate un pahar de apa si pe parcursul zilei 2 litri de apa este posibil sa scap de vreo 2 cm, si daca da, va rog spuneti-mi in cat timp. Va rog nu raspundeti urat.

4 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

Doar daca bei apa si nu mananci laughing apa e pentru hidratare si pentru buna functionare a organismului! in primul rand trebuie sa inveti sa mananci sanatos! de la mancare poti slabi, nu de la apa...a, si de la sport

| ValentinRaboj00 a răspuns:

Cred ca te referi la kg. Conteaza foarte mult si cat de mult mananci, cat de des, rutine, cat de mult sport faci si etc. Doar cu apa nu faci nimic.