| TuoAngelo a întrebat:

Am si eu o intrebare. M-am apucat de sala de 5 luni. Am crescut greutatea la toate grupele musculare in afara de piept. Mai mult de 60 de kg nu pot sa imping la piept. Si nu inteleg de ce. Cine ma poate lamuri cu cel mai bun raspuns primeste funda

4 răspunsuri:
| ġคвÿ a răspuns:

La inceput cu cate kg faceai? Incearca sa schimbi exercitile, combina pieptu cu tricepsu incearca., cu timpu pune 5kg luna asta 5kg luna ailanta si tot asa. bafta

| SiLaS a răspuns:

Inseamna ca ai un defect la alimentatie.Te rog sa imi zici ce alimentatie ai poate imi dau seama daca ai gresit ceva si te pot corecta

| thegame12 a răspuns:

Eu incep sa cred ca nu prea conteaza greutatea, am un prieten care e dublu fata de mine si imping mai mult ca el, oricum incearca un preworkout

| RunForLife a răspuns:

Pai incearca mai multe exercitii pentru piept si ca sa ai rezultate incearca sa-ti suparasoliciti putin muschii pectorali dar este indicat sa ai un prieten langa tine atunci cand faci asta in caz ca vei avea nevoie de ajutor...P.S. Anumite deficiente de dezvoltare se datoreaza codului genetic