| Leonard_Vlad_2000 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Sunt portar la fotbal si la handbal, si daca stiti, imi puteti da niste ponturi? [ pentru fotbal - portar ]. In general apar bine, dar as vrea sa invat mai mult! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Octa00 a răspuns:

Nu e greu sa fii portar.Trebuie doar sa fii inteligent, sa anticipezi miscarea adversarului, sa ai reflexe, sa nu iti fie frica sa plonjezi, sa dai siguranta celor din jur.Cat despre siguranta, e bine sa prinzi mingea la piept, sau sa o respingi cat mai departe. Daca vrei mai multe, vorbim pe privat, sau pe face bookwinking

1 răspuns: