| sosksjs a întrebat:

Buna, TPU! Am si eu o problema! Joc handball de 2 ani si astazi am avut un meci important. Antrenorul avea încrendere in noi, iar noi l-am dezamagit....Nu a mai vrut sa vorbeasca cu noi, am plans...
Stiti, eu il iubesc ca un tata, ati putea sa-mi dati cateva sfaturi, ca sa-i aducem zambetul pe fata din nou?

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Sa-i aratati ca va pasa cu adevarat si sa castigati ce mai e de castigat ( daca se poate ) sau macar sa vada ca va zbateti pe teren pentru un rezultat cat mai satisfacator pentru el si pentru echipa

| TheGentleman a răspuns:

Munciți din greu, iar la următorul meci fiți duri și răi, rupeți tot, chiar si cu riscul de a lua galbene și roșii