| JaneRichardR a întrebat:

Buna TPU, am și eu o problema la piept, sunt deficitar pe partea dreapta și observ că pectoralul drept nu se dezvoltă că stângul, voi ce metode de dezvoltare a părții deficitare cunoașteți? Vreau sa dezvolt și pectoralu drept să-l aduc la același nivel cu stângul, ce metode și ce exerciții exista, vreau soluții! Funda

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil esti stangaci. Incearca sa folosesti si mana dreapta mai des.

| sierra1 a răspuns:

"o problema la piept, sunt deficitar pe partea dreapta"

poate ar trebui să fac mai intâi o vizită la medic și apoi să intrebi forumuri

| Frank51 a răspuns:

Asimetria este cauzată în general de lipsa de fibră musculară. Dacă nu ai fibră acolo, nu ai ce să dezvolți.

| Floridori a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai, dar poate ar fi indicat sa mergi la medic deoarece aceasta asimetrie si lipsa pectoralului drept apar in cazul sindromului Poland.

Numai bine!