| lolista a întrebat:

Am slabit 2 kg intr-o luna si as mai vrea sa mai slabesc intre 2 3-4 kg.Insa nu stiu ce ar trebui sa fac: sa imi continui acelasi tip de antrenament cu aceeasi nutritie sau ar trebui sa imi intensific antrenamentul? Imi doresc foarte mult ca la sfarsitul acestei luni sa mai am 2 kg in minus si nu vreau sa intampin vreun platou.
Sugestii?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bravo tie, sa scrii jos tot ce consumi pentru ca rata metabolica se va duce in jos, nu iti poti sutine greutatea asa simplu

| StruțulSuprem a răspuns:

Încearcă dieta cu ouă de găini. Dă rezultate remarcabile. Câte un ou de găina, cu tot cu coajă, nefiert, înghițite câte 3 pe zi: dimineată, prânz, seară.
Slăbesți kg bune cu dieta asta modernă, folosită de toate celebritățile!?

| Paul754880338 a răspuns (pentru StruțulSuprem):

Am inteles acum de ce nu oricine ajunge in randul celebritatilor. Deci se pare ca trebuie sa ai gatul destul de incapator pe dinauntru, nu conteaza cat de subtire arata pe dinafara :-))

| crystyanz a răspuns:

Fa antrenamente de tip HIIT. Slabesti si in acelsai timp dezvolti musculatura. Poti cauta pe net antrenamente HIIT. Poit sa le compui din antrenamente simple pe care le poti face acasa, nu neaparat la sala.

| lolista explică (pentru crystyanz):

Din acestea faceam si inainte