| MLorand78 a întrebat:

Am un bilet la pariuri mai exact la fotbal ii pus pe sistem 10 din 11 ce se intampla daca le prind pe toate (11 din 11)?

2 răspunsuri:
| eliminator a răspuns:

Te imbogatesti?

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Marea diferenţă dintre un pariu combinat şi un pariu tip sistem este că cel din urmă e câştigător şi în cazul în care nu toate pronosticurile sunt corecte. Un pariu tip sistem 2/3, de exemplu, e alcătuit din trei pronosticuri. Pariul e câştigător şi în cazul în care doar două din cele trei pronosticuri sunt corecte. Atenţie: După ce aţi încheiat pariul, va fi afişat câştigul maxim pe care îl puteţi obţine cu acest pariu, în exemplul de mai sus trei pronosticuri corecte din trei (conform exemplului ales: toate trei pronosticurile sunt corecte).