| dragos34 a întrebat:

Buna TPU... As vrea sa imi cumpar niste vitamine pentru cresterea masei musculare. Imi puteti spuneti daca ati folosit si voi care sunt mai bune?

Răspuns Câştigător
| Rodoet a răspuns:

Heii.
Eu iti recomand Pro Max dar fara creatina, s-au poti sa te duci la plafar si sa ceri vitamine pentru masa musculara, ( depinde ce varsta ai ).
Daca ai sub 15 ani ti-as recomanda vitamine de la plafar. In caz ca ai +15 Pro Max pentru inceput dupa poti sa le schimbi.
P.S Eu iti recomand sa nu iei nici-o data creatina.winking

| aXy99 a răspuns (pentru Rodoet):

Poti explica de ce? (Ma refer la acel post scriptum)

1 răspuns: