| xToxiiq a întrebat:

as vrea sa intreb..care este varsta potrivita ca sa te apuci de fitness. Stiu ca pentru a vedea rezultate trebuie sa te ti de ceva mult timp, deci daca te apuci pe la 18 ani ai sanse sa ai un corp perfect pana pe la 24 de ani?

Răspuns Câştigător
| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Te poti apuca de fitness oricand. De fapt, fitness vine de la cuvantul "fit" din engleza, ceea ce inseamna "sa incapi in haine", "sa fii in forma". Daca vrei sa fii in forma, poti face acest lucru de la orice varsta happy

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Fitness si culturism sunt 2 lucruri diferite. orice sport merge la orice varsta, culturismul e singura exceptie...de ce? mult de scris si nu are rost

| xToxiiq explică (pentru JohnnyBi):

big grin OK Johnny, mersi.

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Da, dacă te tii de fitness. Succes! happy