| papyterier a întrebat:

as vrea sa stiu care este cea mai buna marca de biciclete. dar si cea mai rea.

Răspuns Câştigător
| lucyan2012 a răspuns:

Cea mai buna este DHS

| manuelstone a răspuns (pentru lucyan2012):

D-Departamentul H-Harburilor S-Stricate
E doar o gluma

| Axys a răspuns (pentru lucyan2012):

De unde sti tu ca DHS sunt cele mai bune biciclete eu tot am avut DHs si eun niste panarame de biciclete. se uzeaza foarte rapid. e pesa romaneasca, acum am un reebok din canada si sunt multimit de ia pe de plin.

15 răspunsuri:
| Jager a răspuns:

Uite ma ia de aici linkul asta http://www.bbyxsports.ro/ deaici iti alegi ce bicicleta vr sunt cele mai bune biciclete din Romania, scumpe dar isi merita banii.(Made in Germania) Calitate;)

| GeorgeBerbec a răspuns:

Cea mai buna marca DHS ccea mai slaba e Rich si B-twin

| LucyDinamovista48 a răspuns:

Eu zic ca MoUNTAIN Bike e buna. acum depinde si cum o folosesti de ex.eu nu pot sa`mi cumpara acea bicicleta pentru ca stiu ca se va strica in celmult 1 saptamana...Sunt bune bicicletele de la Dhs sau sau Bmx e bunabig grin

| zGabi a răspuns:

Cea mai bună firmă de biciclete este Dartmoor şi WheThePeople ( BMX )

| RockerulAlex a răspuns:

Cea mai buna marca de biciclete dar si cea mai scumpa este DHS

Eu v-as recomanda sa va luati un VELORS
Este si puternic la rezistenta, are un desing foarte frumos si costa numai intre 200-700 lei
http://velobay.ro/categorie/biciclete-suspensie-dubla

Dhs costa intre 400-3000 lei
http://www.dhsbike.ro/produse/biciclete.html
Sper k vam ajutat
Fundi?

| RockerulAlex a răspuns:

Daca vreti sa iesiti in evidenta cu bicicleta dumneavoatra v-as recomanda sa va luati o bicicleta TREK
Este cea mai buna in lume!
costa intre 2000-4000 de Euro
http://www.trekbikes.com/us/en/

| RockerulAlex a răspuns:

Nu exista nici o bicicleta rea!
Toate sunt bune
Conteaza sa ai grija de ea
Atata tot :X

| alexthebest08 a răspuns:

Cele mai bune marci de biciclete sunt SCOTT,CUBE, MERIDA, GHOST si cele mai proaste FIRST BIKE, DHS, depinde ce vrei de la o bicicleta un MOUNTAIN FULL SCOTT DE LA 5000 DE LEI IN SUS SAU ROAD RACE(CURSIERE) 4000 DE LEI IN SUS, DEP SI DE BUGET, MULT NOROC

| Nicholas_Roberto_1995 a răspuns:

Cea mai buna este rich

| Micsa_Dani_1976 a răspuns:

Printre cele mai bune biciclete sunt Dunlop Și Trek după mine, bine...Și la un preț mai măricel dar pe măsură

| 2001andruw a răspuns:

Cele mai proaste biciclete sunt : DHS, Rich, Velors, MTB-nu toate
Cele mai bune sunt : CUBE, TREK, SPRINT, KROSS, DEVRON, ETC.

| Dan242401 a răspuns:

Prea multi oameni nepriceputi. Cea mai buna firma de bicicleta este santa cruz care incepe de la 8500 euro si urca pana la 20000 euro. Sunt cel mai des folosite in competiti de dh. Printe alte firme bune se afla cube ghost trak focus gt Canon cannodale si multe altele. Aceste firme produc o gama larga de produse. O bicicleta buna de la aceste firme incepe pe la 1500-2000 euro hardtail(suspensie doar pe fata) si 2000-3000euro full suspension. Cele mai proaste sunt dhs b'twin first bike etc. Sper sa te ajute si sa ii lumineze pe altii.