| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu daca genoflexiunile ajuta la alungirea piciorului pentru ca asa am citit in mai multe articole dar ceva nu ma lasa sa fiu foarte sigur!

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Arata-ne si noua un articol in care ai citit o asemenea cretinitate.

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Am vazut in vreo 4 articole poti gasi usor daca ex pentru alungirea picioarelor, eu nu am o problema am 1, 79 dar imi doresc sa fiu mai inalt

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Link la articole.

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Mars sa nu te iau in parbriz

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci n-ai citit niciun articol. Copil prost care debiteaza cretinitati.

Daca stii ca esti COMPLET RETARDAT, de ce mai pui intrebari?

| Lostlyric a răspuns:

Exercitiile sportive au legatura cu tonifierea muschilor, arderea grasimilor si nu cu cresterea oaselor. Singura exceptie o face varsta de crestere. Atunci, datorita unor sporturi mai complexe decat genuflexiunile (baschet, inot, volei, tenis de camp, dansuri), ti se dezvolta osatura si incheieturile. Restul e un mit. Cel mai mare procent in cresterea in inaltime il are mostenirea genetica.