| MichelleI a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu sa stiu pe unde se difuzeaza meciul dinamo -steaua de maine seara ve rog ofer fundita multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Derby-ul Dinamo-Steaua se va juca pe Digi Sport 1 de la ora 21:00.

5 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Buna, pe DigiSport1. Vizionare placuta.

| Leatherleader a răspuns:

Buna! derby-ul Dinamo - Steaua se va disputa, vineri, 10 mai, de la 20:30. cele două televiziuni care transmit sunt DigiSport1 şi DolceSport1, partida se va disputa pe Naţional Arenal. Vizionare placuta!

| asasunteucesafaci a răspuns:

DigiSpot 1 si cred ca si pe DolceSport1 ca e Derby!

| RaluuxD a răspuns:

Pe 10 mai (maine ) Pe dolce sport1 si probabil si pe digi, la ora 20:30. Se joaca pe NationalArena.