| anonim_4396 a întrebat:

Banda de alergat poate inlocui cu aproape aceleasi rezultate alergatul pe pista?

Răspuns Câştigător
| IonutCG90 a răspuns:

Salut. Cu siguranta da. Dar sa ai camera aia cu lumina si aerisire. E bine insa sa si alergi pe afara de placere, dar nu atat de mult ca pe banda, banda lucreaza foarte mult. Nu e rau nici pe pista, e varianta 2 dupa banda. Sunt si multe alte variante dar pe care nu le-as sfatuiiiiii. Mult succes! Sper totusi ca ti-am fost cat de cat util.