| MarieStephan a întrebat:

Cam Ce exercitii pot face pentru a scapa de "grasimea" de pe solduri (nu e chiar grasime mai degraba pentru a face muschii mai fermi). Eu stiu cateva Dar nu sunt chiar sigura SI mai Vreau SI alte idei.
P.S. Deja fac genoflexiuni SI astea "de baza" SI la scoala fac handball SI alte exercitii de gimnastica.

6 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Frate sunt atatea intrebari puse la fel pe site-ul asta chiar iti este lene sa cauti si tu putin? Deja m-am saturat sa dau acelasi raspuns la aceeasi intrebare la nesfarsit

| MarieStephan explică (pentru SiLaS):

Daca ai fi citit intrebarea nu ai fi parut mai prost decat esti deja

| SiLaS a răspuns (pentru MarieStephan):

Ba chiar am citit-o, ai intrebat cum sa scapi de grasimea de pe solduri sau cum sa iti tonifiezi muschii, am raspunsa la peste 100 intrebari despre tonifierea muschilor, despre cum sa slabesti si etc. Daca tie iti este lene sa cauti atunci sa asculti sfaturile imbecililor care mai comenteaza cu"fa flotari si abdomene". Bafta!

| MarieStephan explică (pentru SiLaS):

Si tot n.ai priceput.o
Si ce.mi spui mie ca ai raspuns la alte intrebari? N.ai parinti?

| darkangel90 a răspuns:

Http://www.dietetik.ro/......11150.html

Exercitii bune pentru solduri.

| Mocanu_Marian_1987 a răspuns:

Fitnesul cu o dietata adecvata