| CristianMD a întrebat:

BUNA TPU
Cand eram mic ma jucam de cu dimineata pana seara fotbal la antrenamente si eram si intr-o echipa eram foarte bun,eram si portar si aparator si atacant. nu stiu cum sa o explic dar controlez bine mingea,am reflex mare,si sutul imi este puternic,pasele sunt foarte concrete si "calcularile" sutului cu curba este aproape perfect,intrebarea mea este DACA INTRU INTR-O ECHIPA ce sa ma fac? Adica dupa specificatiile alea de mai sus ce mi-ati zice sa aleg dintre atacant aparator si portar?
Nu ma las pacalit usor de feint-uri(dribbling-driblari) si pot sa trec usor de aparatori. Eu as alege portar deoarece imi place dar vreau si sa joc pe teren dar problema este ca obosesc repede(da si am uitat sa mentionez, fug repede) si imi plac toate pozitiile alea. nu stiu ce sa aleg VA ROG AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| bob14 a răspuns:

Fate mijlocas centralwinking ai nevoie de sut de la distanta si dribling si nu alergi mult... uitete la andrea Pirlo el alearca 1 pe 4 tot meciu... dar are pase bune si e titularwinking

2 răspunsuri:
| DeluxeGroup a răspuns:

Eu zic sa te duci la un club unde au echipa de juniori.Nu o lua in nume de rau dar in fotbal nu este chiar atat de simpluwinking

| CristianMD explică (pentru DeluxeGroup):

:\ tu iti bati joc de mine.
In echipa mea eu faceam toate alea 3 pozitii(portar, atacant, aparator) si mereu eu faceam aproape toata echipa, e clar ca "fotbalul meu" era mai bun ca al lor, daca ma duc la juniori ce vrei sa fac? iar sa joc ca inainte doar eu singur? straight face