| alexx102428 a întrebat:

Care credeti ca a fost cel mai frumos meci de la WWE Summerslamm 2016?

3 răspunsuri:
| alexx102428 explică:

Da

| Clorox a răspuns (pentru alexx102428):

Pai nu stiu, mie imi place doar de Page, la altii nici macar nu ma uit, sau la altele! Chiar ca, se mai bate nebuna? Au dat-o afara? Este diva? laughing

| vocea a răspuns:

Ala care a tinut cel mai putin, wrestingul nu mai e ce era odata a devenit doar afaceri cum ar spune triple h, nu mai e un fenomen este o industrie de bani, adio Hbk, undertaker, edge, fratii hardy, stone cold si multi altii